II Krakowsko-Poznańskie Seminarium Fizyki Biomolekularnej i Medycznej

Program

PONIEDZIAŁEK, 31 marca 2008

17:00-21:00 Rejestracja i zakwaterowanie uczestników w schronisku
młodzieżowym

WTOREK, 1 kwietnia 2008r.

10:00 Otwarcie seminarium przez Dziekana Wydziału Fizyki UAM
10:10 Wykład inauguracyjny (50 min.)
11:00 Seminaria studenckie (2 x 25 min.)
11:50 Przerwa na kawę
12:20 Seminaria studenckie (3 x 25 min.)
12:00 Przerwa na kawę
13:35 Obiad
14:35 Seminaria studenckie (3 x 25 min.)
15:50 Przerwa na kawę
16:20 Seminaria studenckie (2 x 25 min.)
17:10 Zakończenie pierwszego dnia seminarium
18:00 Tramwajada

ŚRODA, 2 kwietnia 2008r.

10:00 Wykład profesorski ( 60 min.)
11:00 Seminaria studenckie (2 x 25 min.)
11:50 Przerwa na kawę
12:20 Seminaria studenckie (3 x 25 min.)
13:35 Obiad
14:35 Seminaria studenckie (2 x 25 min.)
15:05 Wycieczka do Browaru Lecha

CZWARTEK, 3 kwietnia 2008r.

10:00 Wykład profesorski (60 min.)
11:00 Seminaria studenckie (2 x 25 min.)
11:50 Przerwa na kawę
12:20 Seminaria studenckie (3 x 25 min.)
13:35 Obiad
14:35 Seminaria studenckie (3 x 25 min.)
15:50 Przerwa na kawę
16:20 Zwiedzanie wybranych zakładów Wydziału Fizyki
18:00 Zakończenie trzeciego dnia seminarium
20:30 Wieczorny spacer po mieście (Stary Rynek i okolice)

PIĄTEK, 4 kwietnia 2008r.

10:00 Wycieczka autokarowa w okolice Poznania
18:00 Planowany powrót z wycieczki
20:00 Impreza integracyjna w jednym z poznańskich klubów

SOBOTA, 5 kwietnia 2008

9:30 Wykwaterowanie uczestników ze schroniska
1-5 kwietnia 2008

Wydział Fizyki UAM

ul. Umultowska 85, 61-614 Poznań