PONIEDZIAŁEK, 31 marca 2008
| 17:00-21:00 | Rejestracja i zakwaterowanie uczestników w schronisku młodzieżowym |
WTOREK, 1 kwietnia 2008r.
| 10:00 | Otwarcie seminarium przez Dziekana Wydziału Fizyki UAM |
| 10:10 | Wykład inauguracyjny (50 min.) |
| 11:00 | Seminaria studenckie (2 x 25 min.) |
| 11:50 | Przerwa na kawę |
| 12:20 | Seminaria studenckie (3 x 25 min.) |
| 12:00 | Przerwa na kawę |
| 13:35 | Obiad |
| 14:35 | Seminaria studenckie (3 x 25 min.) |
| 15:50 | Przerwa na kawę |
| 16:20 | Seminaria studenckie (2 x 25 min.) |
| 17:10 | Zakończenie pierwszego dnia seminarium |
| 18:00 | Tramwajada |
ŚRODA, 2 kwietnia 2008r.
| 10:00 | Wykład profesorski ( 60 min.) |
| 11:00 | Seminaria studenckie (2 x 25 min.) |
| 11:50 | Przerwa na kawę |
| 12:20 | Seminaria studenckie (3 x 25 min.) |
| 13:35 | Obiad |
| 14:35 | Seminaria studenckie (2 x 25 min.) |
| 15:05 | Wycieczka do Browaru Lecha |
CZWARTEK, 3 kwietnia 2008r.
| 10:00 | Wykład profesorski (60 min.) |
| 11:00 | Seminaria studenckie (2 x 25 min.) |
| 11:50 | Przerwa na kawę |
| 12:20 | Seminaria studenckie (3 x 25 min.) |
| 13:35 | Obiad |
| 14:35 | Seminaria studenckie (3 x 25 min.) |
| 15:50 | Przerwa na kawę |
| 16:20 | Zwiedzanie wybranych zakładów Wydziału Fizyki |
| 18:00 | Zakończenie trzeciego dnia seminarium |
| 20:30 | Wieczorny spacer po mieście (Stary Rynek i okolice) |
PIĄTEK, 4 kwietnia 2008r.
| 10:00 | Wycieczka autokarowa w okolice Poznania |
| 18:00 | Planowany powrót z wycieczki |
| 20:00 | Impreza integracyjna w jednym z poznańskich klubów |
SOBOTA, 5 kwietnia 2008
| 9:30 | Wykwaterowanie uczestników ze schroniska |
Wydział Fizyki UAM
ul. Umultowska 85, 61-614 Poznań